Odzież Tapout dla fanów MMA

Fani mieszanych sztuk walki wiedzą, że odzież TapouT symbolizuje wszystko, co kochają – ducha walki, Siłę, twardość, nieugiętość i odwagę. Ubrania tapout są po prostu symbolem prawdziwych i chyba ostatnich wojowników. Poniżej prezentujemy zdjęcia kolejnych produktów tej znanej i w zasadzie jedynej firmy produkującej ubrania dla wojowników i fanów MMA. Wszystkie produkty dla fanów mieszanych sztuk walki w niskich cenach znajdziecie w naszym sklepie sportowym osaico.pl Koszulki, spodenki i bezrękawniki wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów nadają się na treningi i na miasto.

Czarne spodenki TAPOUT

Spodenki TapouT szybkoschnące nadają się na trenig salowy, terenowy lub nawet jako kąpielówki na zbliżające się wakacje.

Czarny bezrękawnik TAPOUT MUSCLE

Czarna koszulka, bezrękawnik Tapout Muscle 100% bawełna. Na gorące dni do miasta, na wakacje lub na intensywny trening.

Koszulka T-shirt TAPOUT TRIBAL

Koszulki Tapout w kolorze niebieskim i zielonym oraz koszulka TAPOUT PRINT w kolorze białym. Wszystkie wyprodukowane z wysokogatunkowego materiału 100% bawełna. Dla ludzi z duszą wojownika.

Firma TapouT posiada w swej ofercie również koszulki dla ludzi pomykających na rowerach. Czarna koszulka T-shirt TAPOUT BIKE. Popatrzcie na ten wzór graficzny…

Więcej wzorów znajdziecie na stronie www.osaico.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.