Informacje

logo firmy osaico - sportNiniejsza strona jest przede wszystkim blogiem firmowym pomyślanym, jako platforma spotkań z naszymi (i nie tylko) klientami. Pomyśleliśmy, że niektórych z was może zainteresować taka mało zobowiązująca forma komunikacji.

Na blogu będziemy publikować informacje o firmie, jak również własne artykuły oscylujące wokół tematyki sportu, turystyki i oczywiście odpowiednich ubrań sportowych i turystycznych. Czasem będą to ciekawostki, czasem zdjęcia lub linki do ciekawych artykułów w sieci. Generalnie wszystko to, bez czego żaden blog nie może się obejść :)

Postaramy się pisać w miarę regularnie tak, by klienci firmy byli informowani o ciekawszych wydarzeniach, zapowiedziach promocji itp. Nie obiecujemy gołosłownie, że tak faktycznie będzie, ale przynajmniej spróbujemy.

Komentarze

Zapraszamy do dodawania własnych opinii w komentarzach pod artykułami. Na pewno przeczytamy i odpowiemy.

Prosimy tylko, by komentarze faktycznie odnosiły się do treści wpisu, lub przynajmniej dotyczyły ogólnie prezentowanych spraw. Niestety założyliśmy sobie pewne zasady. Komentarze nieodnoszące się w jakikolwiek sposób do treści wpisu, szczególnie, gdy będą zawierały link do stron komercyjnych o treści całkowicie niewspółgrającej z naszym blogiem będą uznawane za spam.

Prosimy nie wpisywać sloganów w rodzaju „fajna stronka, zapraszam na moją” Takie coś, na pewno nie ma tutaj prawa bytu. Jeśli koniecznie chcesz puścić link, to wysil się trochę i napisz, chociaż trzy zdania.

To tyle.

Pozdrawiamy czytelników i życzymy miłego dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.